kabak Fethiye, Fethiye/Muğla, Türkiye
Güncellendi 2 Mayıs 2016 / 1910
Opening Hours
  • 7/24

Kabak Koyu Otelleri

Bütün senenin yorgunluğunu insanlar yaz tatillerinden çıkarmak isterler. Fakat bazıları bunu oldukça yüksek fiyatlara yaparak yaptığı tatilden de bir şey anlamaz. Bazıları ise erken rezervasyon fırsatından yararlanarak tatillerini ucuza getirmiş olurlar. Şehrin sıkıntısından bir nebze olsun uzaklaşmak ve Fethiye’nin kalbinde harika bir tatil yapmaya ne dersiniz..? Evet dediğinizi duyar gibiyim. Üstelik bu muhteşem tatili daha da ucuza yapabileceğinizi söylesek herhalde sevinçten ne yapacağınızı şaşırırsınız. Fethiye’nin kalbinde muhteşem bir tatil yapmak ve üstelik bu tatili ucuza yapmak için Camping tamda size göre..!
Shambala Camping şehrin gürültüsünden uzaklaşmak isteyenler için muhteşem bir durak..! Eşsiz doğa manzarası, mavi ve yeşilin iç içe oluşu ve harika aktiviteleri ile  Camping yaz aylarınızı renklendirecek Camping olabilir. Hem tatil köyü hem de otel olarak kullanılabilir olan Camping oldukça lüks ve kaliteli olmasının aksine oldukça ucuzdur ve her bütçeye uygundur. Leziz yemekleri, farklı aktivite ve etkinlikleri, doğa yürüyüşleri, tekne turları ve daha fazlasını yapmak için  Camping sizlere yardımcı olacaktır.
Tatlı ve şirin yapısı ile  Camping daha çok tatil köyü olarak hizmet vermektedir. Ahşap ağırlıklı dekoru ve şirin odaları insanı oldukça etkileyen bir yapıya sahiptir. Sizlerde bu muhteşem fırsattan yararlanmak ve harika bir otelde yaz aylarınızı geçirmek isterseniz  Camping tercih ederek bunu gerçekleştirebilirsiniz.

GCR Tur
Değerlendirmeler
İşletme hakkında değerlendirme bulunamadı, ilk değerlendirmeyı siz yapın!
Değerlendirme Gönder
Konaklama: Yeme-İçme: Personel:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Diğer Önerilerimiz