Hotel Ölüdeniz, Türkiye
Güncellendi 4 Mayıs 2016 / 1276
Opening Hours
  • 7/24

Ölüdeniz Oteller isminin hakkını veren otel 12 hektarlık dev bir yeşil alan üzerine kurulmuştur. Etrafı çeşitli ağaçlar ve çiçeklerle süslü olan otelin keyifli bir manzarası vardır. Ölüdeniz manzaralı olan otel şirin balkonlara sahiptir. Bahçesinde büyükçe bir güneşlenme terası bulunur. Odalarda oldukça konforlu ve klimalıdır. Daha çok geleneksel bir dekor anlayışına sahip olan otelin lobisi çeşitli geleneksel objeler ile renklendirilmiştir. Yine aynı şekilde dekoratif geleneksel koltuklar yer almaktadır. Otel odaları konforlu ve modern bir şekilde dekore edilmiştir. Odalarda bulunan banyo oldukça moderndir ve bir kişinin ihtiyacı olan her türlü eşyayı barındırır.

Yatakları oldukça rahat ve geniş olan otelin direkt telefonu ve televizyonu bulunmaktadır. Mutfak olarak zengin bir mutfak anlayışı olan otelin yemekleri geleneksel ve modern olarak ikiye ayrılmıştır. Açık havada ve açık büfe tarzında misafirler istedikleri her şeyi dilediğince yiyebilirler. Lezzetli yemekleri ve harika bir sunumu olan otelin mutfağı oldukça geniştir. Sabah kahvaltıları da yine geleneksel tarzda verilir. Van kahvaltısına benzeyen bir tarzda misafirler kahvaltılarını yapabilir. Günün her anında da bardan istediklerini içip atıştırma yapabilirler.
Bütün bu hizmetlerin dışında otel çamaşırhane hizmeti ve araç kiralama hizmetleri vermektedir. Resepsiyonda bulunan kişilerden 24 saat boyunca yardım alarak istediğiniz sorabilirsiniz. Hepinize keyifli tatiller.

GCR Tur
Değerlendirmeler
İşletme hakkında değerlendirme bulunamadı, ilk değerlendirmeyı siz yapın!
Değerlendirme Gönder
Konaklama: Yeme-İçme: Personel:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Diğer Önerilerimiz